Trávit letní prázdniny na příměstském táboře na dětském dopravním hřišti Kroměříž „Besip léto 2018“ nebyla pro děti žádná nudy. Pro děti byl nachystán zajímavý program plný nejrůznějších denních aktivit, při nichž děti prožily nezapomenutelné zážitky v nových kolektivech. Příměstské tábory pořádány OS ČČK Kroměříž mají svůj specifický program, kdy pro děti jsou připraveny zábavnou a hravou formou hry s táborovou, i dopravní tématikou, jehož součástí bývá praktický nácvik jízdy zručnosti, orientace v dopravním prostředí a poskytování laické první pomoci.

V průběhu 7turnusů se na dopravním hřišti prostřídalo více jak 350 dětí ve věku od 5 do 12let. Na příští léto a příměstské tábory se těší vedoucí a instruktoři. Děkujeme Zlínskému kraji za finanční podporu.

Tento článek byl přidán Sobota, Září 1st, 2018 v 9.12 a patří do kategorie Aktuality z dopravního hřiště, Aktuální zprávy. Můžete sledovat reakce na něj pomocí RSS 2.0 feedu. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.