Soutěž mladých zdravotníků

V úterý 9. května na Dětském dopravním hřišti v Kroměříži proběhla Soutěž mladých zdravotníků. Zúčastnili se jí žáci základních škol a víceletých gymnázií. Na 70 soutěžících prokázalo své dovednosti v oblasti poskytování první pomoci a resuscitace na pěti stanovištích v Květné zahradě, ve volných disciplínách z okruhu dopravní výchovy pak přímo na dopravním hřišti. Ani chladné počasí dětem nevzalo elán a radost ukázat své znalosti a postoupit do krajského kola soutěže. Rozhodčí měli těžký úkol při zhodnocení každého družstva a hodnotili velmi zodpovědně. Lze však říci, že vyhráli všichni, kteří na soutěž přijeli a chtějí tak stále zdokonalovat své znalosti ve zdravovědě.

Soutěž podpořili a k jejímu zdárnému průběhu přispěli: Město Kroměříž, poslankyně Evropského parlamentu MUDr. Olga Sehnalová, Státní zámek Arcibiskupský zámek a zahrady v Kroměříži, studenti Střední zdravotnické školy v Kroměříži a studenti ÚPV SP VZ Brno, OZV Holešov a Český červený kříž.

Tento článek byl přidán Pátek, Květen 12th, 2017 v 10.06 a patří do kategorie Aktuality z dopravního hřiště, Aktuální zprávy. Můžete sledovat reakce na něj pomocí RSS 2.0 feedu. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.